Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak otočit obraz zpět nahoru?

Zdravím,

prosím o radu. Nemocný brácha ( = je s ním těžká domluva, asi jako se starým člověkem ) se nějak opřel o klávesnici a otočil se mu obraz o 90° ( win 8.1 ). Neumí to vrátit.

Bydlí dál a nechce se mi tam jezdit jem kvůli tomu.
Po telefonu se mě ptal na radu. Až jsem mu řekl Ctrl + Alt a šipku nahoru, tak začal tvrdit, že to už zkusil vypnout a zapnout, jestli se to nespraví. Teď prý je na přihlašovací obrazovce, nedokáže se trefit do políček pro přihlášení, a před přihlášením prý mu ten trojhmat nefunguje.

Napadá něco někoho?

Teď prý je na přihlašovací obrazovce, nedokáže se trefit do políček pro přihlášení...

1. Nech si otočí myšku v dlani o 90°. (Alebo nech si dočasne otočí celý monitor).

se nějak opřel o klávesnici a otočil se mu obraz o 90°

2. Potom nech vlezie do nastavenia grafickej karty (spravidla by ju mal nájsť vpravo dole v lište) a tam nech si to pootočí.

[otoc2tqj.jpg]