Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ruka se lepí na myš

Ahoj, mám problém, který se zdá jako maličkost,. ale už se to nedá vydržet. :D

Mám problém s tím, že se mi při hraní nějaké střílečky začne po pár minutách lepit ruka na myš, prostě znáte to, je to takové lepkavé.
Nestačí, když si předtím pořádně umyju ruce ani myš, ruce se mi nijak zvlášť nepotí.
Mám asi půl roku myš Razer Abyssus 2014, díky za pomoc.

Potivé dlaně jsou problém - magnézium by pomohlo, ale přijdeš o jakýsi pocit čistoty pazour. Zkus nepolstrované (bez gelu a zesílených ploch) cyklistické rukavice "bezprsťáky". Mám mezi userama pár progamerů a používají je.

Vetsina kvalitnich hernich mysi ma podobny povrch jako ten Razer. Tobe by asi sedl spis lesteny povrch, na kterem zase uplyva bordel a otisky, ale nelepi. Jenze konkretni mys neporadim, ja jsem mel Fujitsu GL9000, ale to je spis pro predstavu, ta mys neni dobra a tomu Razeru se absolutne nemuze rovnat.