Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error 0x0000034

Zdravím všechny mám nové pc a naskočil mi modrý monitor vaše pc potřebuje opravit chyba 0x0000034.Nevim zda to mám reklamovat nebo co s tím.Moc děkuji za radu.

Přesně tak, informace o tom, o jaký notebook se jedná, by pomohla. Takhle vařit z vody nelze. Obnovení počítače do továrního nastavení je v manuálu, dostane se do něj zpnutím ntebooku stisknutím Novo tlačítka (obvykle blízko tlačítka pro zapnutí/vypnutí). Dále postupovat dle manuálu.