Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace: Tiskarna řady HP PSC 1400

Tiskarna pod OP Windows XP pracuje normálně. Nyní jsem přešel na OP Win 10 (notes) kde provést instalaci této tiskárny není možné. Win 10 během pokusu instalace dávají hlašku, citace: This system does not meet one or mare of the minimum reguirements needed to install this product The installation cannot continue.
( Omlouvam se za možný chybný opis textu).
Jsem naprostý laik můžete prosí mi pomoci poradit, asi to bude chtít do Win 10 jiný ovladač??
Děkuji za radu.Prosím odpověd na e-mail jarda.hanykyr@volny.cz

Možná poskromnu se něco nalepilo:-).
Přiznám se že nevim jaký ovladač je na instalačním CD k dané tiskárně.Prostě jsem tiskárnu zakoupil z CD jsem provedl instalaci do Win XP a vše fuguje do dnes,bohužel do systému nenahlížím (takový lep jsem za 10 let a více nepobral:-),děkuji za radu
P.S. Asi to vyřeší nová multifunkční tiskárna?
J.H.