Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přišel mi emajl, nevím, co si o něm myslet.

V tom servisu jsem nedávno byl. Jezdím tam často, tak jednou ročně, skoro jen na prohlídky nebo aby mi auto připravili a protáhli skrz STK.
Už se mi taky stalo, že mi někdo volal a vyslýchal mne, jestli jsem s nimi byl spokojený (BTW: Kdybych byl nespokojený, tak tam nejezdím a pokud bych nějaký důvod k menší nespokojenosti měl - zatím se to nestalo - vyřídím si to tam rovnou s nimi).

Ale o tomhle emajlu nevím co si mám myslet.
1) Přišel mi na jinou emajlovou adresu než jakou používám ke komunikaci s tím servisem (kde ji vzali?).
2) Chtějí po mně, abych v emajlu kliknul na nějaký odkaz a to zásadně nedělám, pokud neznám odesilatele (jednou jsem to udělal a zaviroval jsem si pracovní počítač).
3) Posílají mi to z adresy na kterou se nedá odpovědět.
4) Zkusil jsem hledat heslo TNS a renault-tns, nic použitelného mi to nenašlo.
5) Ten emajl na obrázku je v pořadí druhý co mi přišel, na ten první jsem nereagoval (jeden z důvodů proč jsem nereagoval je v bodu 2), mají tu drzost mne upomínat.

IMHO takovéhle emajly dělají firmě RENAULT akorát ostudu. Ať už si je firma Renault skutečně na nějaký průzkum najala nebo si její název "půjčili", aby šířili viry.

Co si o tom myslíte? Chodí vám taky podobné emajly?
-------------------------------------------------

[http://pc.poradna.net/file/view/27159-servis-jpg]

Abych nezakládal nové téma:

Veselá historka z natáčení:
Sháněl jsem (a ještě pořád sháním) knihu
https://www.databazeknih.cz/knihy/the-crown-podrobna-historie-375314
ale zřejmě už je rozebraná, ani antikvariáty ji nenabízejí a jak jsem se informoval v nakladatelství, nové vydání nebo dotisk se nechystá.
Narazil jsem na jeden ešop kde ji údajně ještě měli, tak jsem ji tam objednal. Nejdřív mi přišel emajl, že ji už nemají ani tam a mou objednávku stornovali (prosím, stát se to může) a včera mi přišel emajl, abych kliknul na odkaz, jak jsem byl s nákupem u nich spokojený.
:-D:-D:-D:-D:-D:beer:

Jo to se stává, a je otázkou, jaké dát hodnocení. Tyhle majly většinou ignoruju, protože co tam napsat, kromě toho, že jsou to lháři nebo mají v e-šopu bordel (už se mi stalo něco podobného, zboží však nadále nabízeli jako skladem a ihned k odeslání i v době toho mailu, v ostatních případech zboží z nabídky zmizelo).
Taky se mi stalo, že po mě nějaký portál chtěl hodnocení, přitom obchod ještě objednávku nevyřídil. Dvakrát se mi to stalo v GME. Jednou to bylo někdy v takové době (před Vánoci), tak jsem to urgoval a oni, že prý to tam už 3 neděle mají, ale že mi (a nejen mě) ten jejich systém neposlal zprávu, jak je chudák před Vánoci přetížený. Podruhé někdy letos a to zase že prý stahují zboží z jiné prodejny (přitom GME Vás nenechá objednat nic, co neni skladem na centrále nebo na prodejně, kde vyzvedáváte).

Poslední dobou ale jakékoliv pokusy o hodnocení končí tím, že na mě vyběhne tabulka na ochranu osobních údajů (typicky zboží.cz) a tím se prostě zabývat nehodlám a rovnou zavírám.