Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka do 3 000 Kč

Ahoj,
rozhodl jsem si koupit sluchátka a jsem co se týče audia takový běžný uživatel, který má rád různé žánry hudby a ocenil by dobré podání basů a celkově čistého zvuku.
Jak jsem uvedl, tak do sluchátek bych chtěl dát do těch 3 000 Kč. Myslím si, že to jako průměr stačí.
Co se týče požadavků, tak bych měl snad jediný, potřeboval bych bezdrátová sluchátka (uzavřená, něco jako ty marshally), případně bezdrátová sluchátka s možností připojení i kabelem.
Budou se připojovat hlavně k mobilu a mp3 přehrávači, případně někdy k ntb na nějaké hovory přes Skype (ocenil bych i kdyby měly zabudovaný mikrofon, ale to není podmínkou).
Co jsem se díval, tak by dobrá mohla být tato:
http://sluchatka.heureka.cz/marshall-major-ii-blue tooth/
nebo tato:
lamax-beat-blaze-b-1

Máte s nimi někdo zkušenosti? Doporučili byste mi nějaká lepší?

Pokud byste mi poradili, tak bych vám byl vděčný.

No zeptal bych se na nějakým audioforu o bezdrátech přehled vůbec nemám,ty Marshall Major II stáli kolem 4 tak za tu cenu jsou Ok,ono něco kvalitnějšího bude stát ranec a naopak když připlatíš litr neznamená automaticky že budou hrát líp než ty Marshal.Problém bude spíš že bezdrát moc lidí nekupuje aby si vysondoval nějaký zkušenosti uživatelů...Když to vyfiltruješ na Muzikeru tak máš na výběr pak AKG nebo JBL ,ale litr + hore,to nevím jestli za to stojí.www.muziker.cz

digitalportal.sk

Mozna hloupy prispevek, protoze si sluchatka pujdes koupi klasicky do kramu, tak snad te hlavne nenapadlo si takovato sluchatka kupovat pres net (ikdyz teda muzes vratit do 14 dnu, pokud jsi na tuhle eventualitu pripraven, ze bude pravdepodobna). Takze kdyby nahodou, tak to je opravdu spatne, protoze nejvetsi rozdil mezi sluchatky v drazsi kategorii je prave v tom, jak dobre ti pasnou na hlavu - kazdy mame jinou. Ikdyz sluchatka maji moznosti jak si je nastavit, malokdy dokonale sedi na hlave hned prvni po kterych sahnes a to je pak dulezitejsi nez resit zvuk, protoze sluchatka ze kterych te po pul hodine boli hlava nebo usi jsou naprd.

Take se podivej na konstrukci sluchatek, aby material nadhlavniku pusobil na prvni pohled kvalitne a robustne a aby nehrozilo jeho prasknuti. Ja sam si kupuju sluchatka ponekud v nizsi cenove (1000-1500) a v oblibe mam od Philipse (coz tu sice vzbuzuje smich, ale v dane kategorii nabizi dobry pomer cena/kvalita), na druhou stranu setkal jsem se nekolikrat se sluchatky od Creative ze stejne cenove a obvykle praskly nejdele po pul roce, protoze vyrobce setri prave na materialu. Takze to jenom jako priklad.

To si netroufam, v praci ma kolega nejake bezdratove Corsairy a hraji dobre, ale myslim, ze rikal, ze taky byly za 3K. On je vyber pomerne velky a ja mam zkusenost jen s par sluchatky, takze spis muzu rict, ze bych se vyhnut tomu Creativu a vubec cenovemu lowendu.
Ale treba jsem dostal zadarmo pri koupi zakladni desky tyhle obycejny sluchatka za par korun a kontrukce lepsi jak u vsech Creative co jsem mel v ruce nekolikanasobne drazsich a poslech taky OK, samozrejme nelze srovnavat s nejakyma hifi sluchatkama za nekolik tisic.

Vubec ale treba nemam predstavu, jak je to s bezdratovyma sluchatkama ohledne konektoru, ja preferuju dratova, takze tohle bys taky mel zjistit pred koupi.

Vim, ze ty Corsairy co ma kolega se pripojujou v PC pres USB dongle na radiovy frekvenci, jak to bude u mobilu a mp3 prehravace netusim, u mobilu budes asi kvuli bezdratu potrebovat bluethoot.

Treba u dratovejch to taky nemas jednoduchy, kdyz mas pozadavek na mikrofon, tak byvaji sluchatka do PC s 2x 3,5 jack, jeden pro prehravani a jeden do mikrofonu. V mobilu zase mas 3,5 jack delenej na 4 casti kvuli mikrofonu, takze pak bud dvoje sluchatka nebo nejakou redukci.