Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem retezec

AHojte,prosim Vas vedel by mi nekdo pomoct s programem v Java netBeans...mam zadat retezec a zistit kolik krat se v nem nachazi dalsi retezec...mam to,jen nevim jak na to aby mi tozistilo treba ze tam je 3x..furt mi haze jenom 1x...nekdo help ?

public static void main(String[] args) {
String r1 = JOptionPane.showInputDialog("Zadaj retezec");
System.out.println(r1);
String r2 = JOptionPane.showInputDialog("Zadaj retezec ktery chceš vyhledat");
int dlzka = r1.length();
int pocet = 0;

for (int i = 0;i<dlzka;i++) {
String znak = r1.substring(i,i+1);
if ( r2.equals(znak)) pocet++;

}

System.out.println("Zadany retezec se v textu nachazi " + pocet + " krát");

}

Na pochopenie snáď bude stačiť...

String text = "0123hello9012hello8901hello7890";
String word = "hello";

System.out.println(text.indexOf(word)); // prints "4"
System.out.println(text.lastIndexOf(word)); // prints "22"

// find all occurrences forward
for (int i = -1; (i = text.indexOf(word, i + 1)) != -1; ) {
System.out.println(i);
} // prints "4", "13", "22"

// find all occurrences backward
for (int i = text.length(); (i = text.lastIndexOf(word, i - 1)) != -1; ) {
System.out.println(i);
} // prints "22", "13", "4"