Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize k XBOX ONE S

Dobrý den,
vybírám televizi k xbox one s, televizi nebudu mít na multimedia, ale pouze na ten xbox na hry(fifa,star wars,bf1). Stačí mi 81cm uhlopříčka, budu od toho metr/dva, nebudu od toho ležet přes celý pokoj.Nejde mi ani tak o spotřebu, ale prostě o co nejčistší obraz. V televizích se moc nevyznám, jen základní parametry, proto bych od vás potřeboval poradit. V ceně tak 5-7000. Vybral jsem v této cenové relaci https://www.czc.cz/lg-32lh510b-80cm/188611/produkt , někdo by jsme ti dokázal poradit lépe?

Kup si tu nejlevnější FHD třeba v marketu kde dávaj 3 roky záruku,v tom rozpočtu kvalitu nenajdeš a že to je LG,Samsung v tý ceně absolutně nic neznamená vše na jedno brďo.Za ty prachy máš tak kvalitní monitor 27 ovšem ne na tu vzdálenost co píšeš.

A já ti jasně odpověděl že to je fuk v tý ceně ,nejlevnější osazení, panely možná i Tn protože IPS/Va jsou standart až u metrovejch uhlopříček co je na tom k nepochopení?FHD Tv s kvalitním panelem obrazem stojej ca od 12 + si klidně projeď Tv fora napíšou ti to samý.....