Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po výpadku proudu v PC jsou nefunkční programy

Dobrý den, po výpadku proudu, kdy se počítač na tvrdo vypnul, přestaly fungovat programy jako je Avast antivirus, Windows defender (nejdde zapnout píše to: Tento program je blokován zásadami skupiny.) Fraps, a ostatní programy které byly během výpadku spuštěny.. co stím ? mám ty programy reinstalovat ? pomůže to ? ani Restartování PC nepomohlo.. Děkuji..

Já bych přeinstaloval systém "přes", o data by nepřišel. Je velmi pravděpodobné, že při výpadku se zničily registry Windows, které jsou hodně často otevřené pro zápis. Ale dělat z tazatele blbce za každou cenu a vysmívat se, že nemá zálohy (ač bez důkazu), není profesionální ani etické. Fuj. fuj, hanba!

Předpoklad nepředpoklad, zatím se nepřiznal. Tak sakra proč předem každého považovat za blbce?? Tomu fakt nerozumím... Hele,... Já můžu zase ....logicky předpokládat, že máš dutou hlavu, ...je to logický předpoklad, .....hodně lidí jí má také prázdnou... :))

absolutně nejde nic než jen přeinstalovat windows z CD zkoušel jsem vše a zazálohované PC mám ale když dám aby se ze zálohy načetl do té doby kdy byl za zálohovanej tak mi to vyhodí chybu že Nemůže najít zálohu a složky, přitom se tam ty zálohy načetli a zálohované data byly úspěsně.. nevím co to je a radši přeinstaluju windows a data ke kteerým se dostanu za zálohuju na flashku a pořídím si tu baterii k PC která když se vypne proud tak máte 10 min aby jste si uložily data a vypnuli PC... ale nechápu jak může dojít k takovéhlému selhání systému .. Jinak je to Windows 7 Home Premium.. Takže to jdu přeinstalovat a díky za rady.. Mějte se