Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C++ Vstup jenž nepausne cyklus

Dobrý den, není nějaký příkaz jenž by reagoval na zmáčknutí klávesy a přitom napausnul cyklus? Napadá mě momentálně použít SDL, ale jako amatér začátečník si aktuálně nechci rozdělávat "sekci jenž bych jsem se musel učit" . Předem děkuji za odpovědi.

Dobrá, chci udělat kód ,jenž by se skládal z několika cyklů jenž by např. měnily barvu textu a přitom by se spouštěly nějaké zvukové efekty(tuto část už mám). Ale také chci abych kdykoliv mohl např. zmáčknutím num. 9 mohl změnit,či vypnout zvukové efekty nebo skončit cyklus.

např:

Cyklus(....)
{
sytem("color F9);
cout << "text";
"" vstup na zmáčknutí klavesy ""
if(...)
{
.....
}
cout << "konec";

V tom pripade to nedelej jako konzolovou aplikaci, tam totiz moc moznosti neni - neexistuje tam prijem zprav apod. Co ti brani osetrovat stisk klavesy v ramci cyklu? Muzes si zaregistrovat zpravy a reagovat na to, kdyz prijde zprava o stisku klavesy WM_KEYPRESS (pak musis v cyklu vynutit obcas zpracovani zprav), muzes v cyklu pouzit API volani GetAsyncKeyState na zjisteni stisknute klavesy be cekani (opet je treba obcas nechat program zpracovat zpravy)...