Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde lze srazit cenu u této sestavy?

Zdar, v CZC bych chtěl zadat k montáži PC z těchto dílů a vybíral jsem díly podle PC sestav, které jsou zde na fóru doporučovány v cenové hladině kolem 13000,- Kč. Výsledek stojí více, než jsem čekal a chtěl bych se zeptat, na čem lze tato sestava osekat, potažmo zda jsou komponenty v sestavě kompatibilní.
PC je pro dceru (14), která používá hlavně Facebook, Youtube, prohlíží fotky a málo hraje většinou nenáročné PC hry a také Minecraft a různé online Flashové hry.
Z komponentů je podmínkou bílá kisna, naopak monitor a jiné periferie nepotřebuji a mechaniku jsem zatím nenalezl levnou bílou.
EDIT: cílem bylo také, aby byl počítač co nejtišší...

seznam dílů CZC: https://www.czc.cz/4vth52bnfgiqv967ss1sbc7el7/sezn am

Shrnu to na závěr, než to pošlu na montáž (stejná verze, jako 03).
Toto je finální verze, u které se mi na žádné položce již nechce šetřit.

SKŘÍŇ / EuroCase ML X805, bílá = 1 349 Kč
VENTILÁTOR / Arctic Fan F12 = 109 Kč
ZDROJ / Seasonic SSR-430ST T3 430W = 1 249 Kč
ZÁKLADNÍ DESK / AMSI B150M MORTAR - Intel B150 = 2 190 Kč
PROCESOR / Intel Core i3-6100 = 3 354 Kč
HARD DISK / WD Blue EX - 1TB = 1 497 Kč
OPERAČNÍ PAMĚŤ / Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR4 2133 = 1 466 Kč
GRAFICKÁ KARTA / MSI Radeon RX 460 4G OC, 4GB GDDR5 = 3 559 Kč
CHLADIČ / SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 = 439 Kč
OPERAČNÍ SYSTÉM / Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit DVD OEM = 2 599 Kč
seznam czc.cz zde

Doufám, že v CZC při montáži disk opravdu rozdělí do sektorů. Viděl bych to tak na 250G pro OS a 750G pro data. Druhá možnost je rozdělit HD půl na půl a v nejhorším ještě časem přikoupit jeden disk na data.

Díky všem za příspěvky, chyba snad již v seznamu není žádná.