Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi proměnlivé pingy ADSL od Radiokomunikací

Zajímalo by mně, jestli je u připojení 1024/256 s agregací 1:50 od Radiokomunikací možné, že se po dvou měsících krásných pingů 10 až 30 najednou pingy začnou nahodile navyšovat mezi 40 a 500...po dvou měsících bez jediného problému mě to skutečně hodně zarazilo. Počítač nevykazuje jakýkoliv příjem nebo odesílání dat, jen odezva prapodivně poskakuje. Kde hledat příčinu? Existuje nějaké řešení nebo se s tím už musím nadobro smířit, že odezva kdykoliv nevyzpytatelně skáče nahoru a dolu? Obzvláště ocením komentáře jiných zákazníků Radiokomunikací, díky

Pro všechny co se snažili najít řešení: Ještě dnes vecer se mi ozval clovek z Blanska, ktery se od kamaradu pres muj nastvany status na icq dozvedel, ze mam podobny problem jako on - cely vikend nam laguje internet. Oba mame ADSL u Radiokomunikaci a oba sme od patku nastvani. Zda se, ze se pripojil nekdo, kdo rad stahuje p2p a jednoduse zahltil celou nasi oblast. Vzhledem k tomu ze agregace je 1:50 a odezva neni ve smlouve garantovana, mame nejspis smulu a muzem se jit klouzat...Nazory? Rady? :-(

muj osobni nazor: pokud "slozi" sit jeden sosac a ostatni at se jdou vycpat - rusim smlouvu. vzdyt i ja jsem sosac --- tv ocko 300 mega,on-line radio 100 mega,videjka z you tube 200 mega ... takovy bezny zvidavy den.nehlede na to ze pokud provider "omezuje" - nezahazuje pakety pri ICMP - spis bude zahazovat pakety pri stahovani a komunikaci PpP.

edit// i se stalo ze chybou nastaveni serveru nejeli urcite stranky - par set telefonatu a bylo "opraveno"

No, pokud ten problém má opravdu víc lidí, lze providerovi pohrozit, že to budete medializovat - v tisku, na internetu...
A myslím, že každý provider si velmi rychle rozmyslí, jestli raději omezí jednoho neukázněného sosáče než X dalších rozumných uživatelů...