Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sháním firmware pro MP4 player

Opět jsem doplatil na svou zvědavost. Napadlo mě aktualizovat ve svém bezproblémovém přehrávači fw z 9.0.48 na 9.0.51 a od té doby z něj mám flash disk s trvale bíle svítícím displayem(po nezbytném vyzkratování paměti). Je to klon Evolve Dreamu prodávaného v čechách, nebo jako Glacier v zahraničí s 2" displayem a baterií Nokia BL-4C. Koupil jsem ho na ebay a ten původní fw je i vizuálně odlišný od obvyklých typů jako Evolve Dream nebo Glacier. Nemáte někdo fw na tento přehrávač z Hong-Kongu? Zkoušel jsem různé verze fw z uxcell.com a mympxplayer.org, ale bez úspěchu.
parametry: paměťový chip 2GB samsung K9LAG08U0M, procesor ATJ2093H, Radio Chip SP3767HN.

Zdravím.
Mám přehrávač ,na kterém je pouze MP4 DIGITAL PLAYER. Má 8 GB paměti a FM radio. Jde také o kopii EVOLVE. Při mazání písničky zamrzl soft. a přestal komunikovat s PC. Dnes se mi podařilo zformátovat ho jako FD ale nedá se do něj nacpat firmware z přiloženého CD. Poradíte mi někdo, kde stáhnu Firmware a jak to do něj dostanu? Mějte na paměti, že mám jen uživatelské schopnosti. Bylo by super, kdyby se našel někdo, kdo mi to pošle třeba v ZIPu a poradí s instalací. Díky - iloris (iloris@seznam.cz)

možná vám pomůžou tyhle stránky... docs_deadrec.php ... je to pokud je váš s1 mp3/4 player úplně dead... Narazil sem na to když sem hledal upgrade pro Evolve Dream 9.0.5.0. ale po tom co tady čtu si tak říkám že se na to asi vykašlu... PS: podporuje vám to někomu eBooky??? mně vůbec a to sem zkoušel snad všechny možný formáty..

zdar lidi,zakousl se mi ten zázrak a nevím co stím
po zapnutí mi svítí jen dysplej,když to přes stisklou klávesu M zapnu do pc,tak svítí zase jen dysplej.
přes MP3 Player Upgrade Tool to nejde,nenačtou se mi ani informace o verzi (v levém okně)
jak to můžu vyresetovat?
díky moc,napište mi prosím na jambond@wo.cz