Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlení notebooku

Zdravím
Chci se zeptat, jesli existují nějaký programy/rady jak zrychlit notebook
Koukal jsem se že vyčištění disku ale nevím co by to udělalo kdybych zaškrtl všechny ty složky které chci odstranit protože u jedné se píše(zbytné soubory) "odstraní se věci které nebyly používány týden" no ale v tom mě napadlo co když se odstraní i důležité věci například avast/office apod.
Omlouvam se jestli to je hrozná otázka.
Ale jsem zoufalí hry už neběží jak mají
Děkuji za odpověď

dříve jsem mohl minimálně na střední:/

• Kliknete na ikonku baterie, dostanete se do MENU napájení|Power Management pro získání 'mensího' vykonu nahoru, oznacte rezim maximální "Vysoký Vykon".
* Muzete doznacit, doupravit kuprikladu vysí vykon "JEN" kdyz je pripojen k síti, kvuli vydrzi baterie .

* Ilustracní obrázek
[img=http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/09/Power-options.jpg]http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/ 2011/09/Power-options.jpg[/img]

avast (neznámé verze) určitě důležitý není, spíš na škodu. vřele doporučuju odinstalovat. rychlost o něco stoupne.

ms čistič v ms windows určitě neodstraní ms office. ten čistič řeší zálohy aktualizací, historii, dočasné soubory a podobné hlouposti. na rychlost to nemá vliv - leda to vyčištění tempů.

a pak probrat automaticky startující odpad. jestli si na to troufáš, dobrou pomůckou je ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), scheduled tasks (naplánované úlohy). services (služby) bych zatím nechal na pokoji.