Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem router

ahoj mám magio a vypojil som router a keď som ho zapol naspäť už mi nejde internet z neho ani cez wifi ani cez kábel nejde ani televízor ktorý tiež potrebuje internet skúšal som ho znovu konfigurovať nič nepomohlo neviete čo sa tým môže byť? je možné že odišiel?

málo informací. Router je od T-Comu? Je to optika nebo DSL?

U DSL je třeba router mít správně nakonfigurovaný.
Svou wifi na PC/notebooku vidíš? Pokud ano, je problém buď s konfigurací DSL/WAN části, rozdělením portů triple-play, nebo zapojením splitteru (a/nebo kabelů).

Pokud Wifi nevidíš, router pravděpodobně nefunguje.