Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oživení / neoživení ADSL na lince od O2

Minulý týden jsem si na pevnou linku O2 objednal ADSL. Přišel mi samoinstalační balíček se splitterem a routerem Well. Vše jsem zapojil, ale ADSL nejede. Podle O2 je na mojí lince oživené. Setkali jste se s tím, že by byl splitter / router vadný? Je něco na ADSL na lince "háklivé"? Např. špatné kontakty v rozvaděčích O2, prohození a-b vodičů mezi sebou, paralelka o které nevím, nevhodný typ kabelu v domovním rozvodu atd.? Telefonovat jde bez problémů s i bez splitteru...

já bych to zase tak kategoricky neviděl. Vše je v lidech, a v O2 jich je moc. :-) A tak je pravděpodobnost, že člověk narazí na mamlase trochu větší. :-)

Já se s lidmi s O2 nakonec vždycky domluvil, i když je pravda, že to někdy dalo trochu více práce. Podotýkám, že O2 používám/využívám jak soukromě, tak pracovně.