Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Honor 8 - rozmluvíte, nebo doporučíte?

Po minulém vlákně už opravdu naposledy. Navýšil jsem cenový limit na 10 tisíc korun, nejvíc se mi líbí Honor 8.
Má ho někdo? Je do 10 tisíc lepší telefon? Co se týče Číny, nevadí mi, ale ať to má 800 LTE. Bydlím v Olomouci a u nás nic jinýho nechytnu.
Výš už nejdu, novej mobil ani nepotřebuju, jen jsem se do toho tak zahloubal, že už ho vlastně potřebuju.
Dík

Myslim, ze uz jsem to tu psal mockrat, telefony od Huawei patri k tomu lepsimu co se da poridit, v podstate jsou to ty nejlepsi smartphony, ktere se u nas daji sehnat.
Ma to ale dve podminky, nesmis byt typ uzivatele co na tom chce delat vlastni customizaci, protoze na procesorech Kirin proste customROM nelze. A nesmis na tom chtit hrat narocne 3D hry, protoze je v tom obycejna Mali grafika, ikdyz ta nejlepsi od ARM, ale presto to proste po strance grafiky zadny zazrak neni.
EU nebo CZ distribuce by mela mit vsechna pasma pouzivana v CR, jak je to s cinskou variantou nevim, radeji bych se "cine" vyhnul.

Huawei P9 a Honor 8 je v podstate to same, akorat zabalene do jineho tela, takze by nemel byt vubec zadny problem.

Podle me v ty cene nic jinyho nedas, myslim lepsiho, maximalne za 11K OnePlus3, ikdyz tam je otazka, jestli je lepsi, pro bezneho uzivatele asi ani ne.

Kde jsi viděl Oneplus 3 za 11 tisíc? Mám teď rootlou S4 a výhody rootu využívám jen kvůli vyšším nárokům na výkon. CustomROM nepotřebuju, přemýšlel jsem u té S4, ale povětšinou to přináší zbytečné problémy.
Grafika, nevím no. Hraju jen Hearthstone, což Honor 8 utáhne v klidu. U mě hrozí jen nějaký logický hry a co jsem si pořídil Level U, místo hraní diamantů poslouchám audioknížky.

oneplus-3

Pisou tam 10.990Kc. Nekupoval jsem, sam o nem malinko premyslim (spis az nekdy na jare, ted potrebuju jiny veci do PC), protoze se mi S4 taky nejak zadrhava. :-/ Jeste mam v merku ZTE Nubia Z11, ale jeste se EU verze neprodava. Slibovali ZTE listopad, ale u nich je to mesic sem, mesic tam .... a navic bude rozhodne drazsi.