Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 18 500

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na radu ohledně mobilu.
JDe mi hlavně o kvalitní display i foták ale to za ty peníze bude asi u většiny.
Co doporučíte? (ne samsung po zkušenosti s s6 edge plus raději ne)
Díky

Google Pixel jednoznačne. Kúpiť niekde zo zahraničného obchodu za lacnejší peniaz a hotovo.
Ja sa pomaly tiež chystám do Google Pixelu (možno až po vianociach) :-P

(P.S. Pixel je teraz najrýchlejší smartfón, aký bol kedy vyrobený, vďaka QS821 SoC Adreno 530 a 4GB RAM, veľké plus je aj fotoaparát vďaka sensoru od Sony IMX378, PDAF&LAF, 1/2.3"senzor s 1.55µm pixel veľkosťou :-D )

Souhlas, zustal bych u toho Huawei P9.

Akorat jestli to v dotazu bylo mysleno tak, ze SGS6 nevyhovoval kvuli fotaku, tak ani P9 nebude o mnoho lepsi, zazraky se nedeji a smartphony produkuji krasne obrazky jen za dokonaleho osvetleni, protoze malinka cocka.