Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet explorer - špatné zobrazení

Zdravím

Na jednom notebooku s WinXP se www stránky v IE zobrazují chybně, bez pozadí, bez obrázků, text často velkým písmem, u některých webů chybí levé svislé menu. Prošel jsem doplňky v IE, usnadnění v systému, ale problém jsem nevyřešil. Setkal se s tím někdo?

( notebook FSC asi 1 rok starý s legálními českými WinXP, viry a breberky nenalezeny (NOD,Adaware,Spybot), připojení na internet přes Lan -> ADSL ČT + jejich modem DLink 4xLan + wifi )

Díky

Tak Firefox to dělá taky.

Chová se to velice podobně jako by člověk koukal na tiskový náhled. Například v IE: pc.poradna.cz a pak Soubor - Náhled a zmizí barva pozadí, změní se formátování textu, zmizí horní logo poradna.net československá poradna.