Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde přepnout z 60 Hz na 144 Hz

Zdravím.
Koupil jsem si nový monitor. Konkrétně AOC G2460PF, který podporuje 144Hz. Zapojil jsem ho do grafiky Nvidia GTX 750 Ti přes HDMI. Restartoval PC a šel do nastavení frekvence Hz.
Windowsy i ovládací panel Nvidia mi ale nabízí jen 50Hz 59Hz a 60Hz. Napadá někoho kde by mohl být problém? Nejspíš je mezi židlí a klávesnicí. Mám directX 11 a Windows 10 Ultimate.

Takže máš kábel DVI-D dual. Ovšem, pokiaľ sa pozrieš na podmienky pre monitor - na to, aby to šlo na 144MHz - monitor podporuje AMD FreeSync™ technológiu G2460PF

Ak máte grafickú kartu AMD Radeon ™ a najnovší ovládač AMD Catalyst ™, FreeSync ™ hladko synchronizuje monitorov a obnovovacia frekvencia GPU * eliminovať trhanie, koktanie a vstupné oneskorenie.(preklad)

a ty máš NVidiu.... Synchronizácia medzi GK a monitorom sa teda nekoná - i keď nastavíš 144MHz, odozva od monitora pre NVidiu neexistuje a preto karta prepne späť na pôvodnú frekvenciu - takže ani tie káble ti nepomôžu.