Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SAMSUNG galaxy note 4 senzor nefunguje správne

Zdravím, mám menší problem na mojom SAMSUNG galaxy note 4 po zapnutí nejakého VR 360 videa na youtube mi neustále točí obraz do jednej strany, skusil som už všeličo no nefixol som to. Skušal som nejaké apky z googleplay na prekalibrovanie, dalej som skusil HWMODULETEST(podla videa na youtube no tiež nepomohlo watch )

smartfon nemam rootnutý ani nijak opravovaný, nikdy snim nebol žiaden problém všetko ide až na toto

Ešte by som spomenul že v HWMODULETEST/SENSOR po kliknutí na POWER NOISE TEST sa típkovi niečo začne načitavať, piše mu tam WAIT, mne po kliknutí nato to len nabehne no nič mi tam nenačitava(mam tam len tie čisla ako on, zelene červene atd...)možno toto je problem že ono to am kalibruje no mne sa tá kalibracia ani nespustila

tento problém som vedel že moj telefon má už pred pol rokom ked som skusil kartonový cardboard a od tej doby som telefon reštartoval určite :D takysto ho pravidelne aktualizujem. Aktualne mam VR BOX, nebol veľmi drahý cca 10eur takže aj keby to nešlo uplne bez chyby nevadí :D zase ono sa to posuva pomaly no niekedy ked sa niekde pozeram tak je to dosť otravné že to za 10sekund nevydím a musim sa otočiť :D

podarilo sa mi to FIXnuť takže kto má SGN4 a ma tento problem tak radím aktualizovať aplikacie, a hladať sposob ako resetnuť kalibrovanie stiahnuť nato aplikaciu alebo na youtube vyhladať ako spustiť nastavenie toho gyroskopu ktorý už tam je.Neviem presne čo pomohlo či aktualizovanie aplikacie cardbord alebo nejakej inej alebo to kalibrovanie...