Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomaly internet

posledne 3-4 mesiace mam nejak spomaleny internet. ked si meriam rychlost pripojenia, vacsinou je to okolo 330 kb/s. Normalne mam mat 512. Predtym to bolo v pohode, niekedy dokonca trosku viac. Neviete, cim by to mohlo byt sposobovane?
dik.

a ešte je zaujímave, že net mám zo dva roky či tak. a vždy ked som si odmeral rýchlost na tej stranke čo to meravam, vyhodilo mi vždy okolo tych 512. až teraz , tie posledné 2-3 mesiace je to dake spomalene.

dokážeš zjistit zda máš v pc viry nebo spyware?
používáš aplikační firewall, který zobrazuje ip kam se připojuje která aplikace, čili sleduje i odchozí traffic?
umíš říct ve správci úloh, co ti po startu běží a proč? jaké je při fyzickém připojení na net tvoje vytížení cpu pro nečinné procesy?
máš vypnuté veškeré zbytečnosti (sledování aktualizací a stahování reklam pro kdejaký zbytečný soft v pc)?
kromě přenosové rychlosti je i výrazně pomalejší odezva (ping) než kdysi?
používáš nějaký rozumně bezpečný prohlížeč nebo internet explorer?
máš aktualizovaný systém nebo aspoň kritické záplaty pro windows a zmíněný nejhorší prohlížeč?