Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovede někdo podle DOS aplikace vytvořit Windows verzi?

Ahoj,
mám dotas mám dos aplikaci kterou používáme v práci a chci se zeptat zda mi někdo dovede podle té dosové aplikace vytvořit klasickou instalovanou verzi pro win7/64 mám do přez dos box ale chtěl bych to tou instalačkou klidně zaplatím.

Změna předmětu, původně: Ahoj DOS (host)

Máš zdrojáky? Ta DOSová aplikace je nejspíš 16-bitová a v prostředí 64-bit Windows nejde spustit. Ve W7Pro je WXPmode, ve kterém to jde spustit (virtuál). Jinak jenom dle zdrojáků to PŘEPSAT do jiného rámce.