BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Máš zdrojáky? Ta DOSová aplikace je nejspíš 16-bitová a v prostředí 64-bit Windows nejde spustit. Ve W7Pro je WXPmode, ve kterém to jde spustit (virtuál). Jinak jenom dle zdrojáků to PŘEPSAT do jiného rámce.
Kde ty zdrojáky seženu to asi nedostanu z té aplikace co ??
To určitě ne. Ale zkus ten WXPmode. Co ta aplikace dělá?
Mno, mám takových aplikací povícero a zjistil jsem, že nejjednodušší je udržovat v chodu mašinky s 386/486. (Je pravda, že k tomu mám ještě jeden, poněkud závažnější důvod, ony ty potvory používají interfejsové karty na ISA sloty)