Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá smrt

zdravim, nemam moc cas, protoze se mi PC vypina cim dal casteji... Tak pred tydnem se mi z niceho nic zacal restartovat pocitac a zobrazovat obrazovku modre smrti... Stahl jsem si program bluescreenview a ten mi ukazal tohle(prilozim vystrizek).. Dalsi informace napisu.. prosim o pomoc

ty tvé obrázky přece nemluví o teplotě cpu, číst snad ještě umíš. kdyby měl procesor teplotu 110°, už bys žádný screen nesejmul.
složení pc ti vypíše každý diagnostický program, minimálně název desky.
co je chipset (může být northbridge a southbridge) poznáš pouhým okem, dá se na to sáhnout.
jestli je na některém nefunkční větrák snad rozeznáš taky.

to je jedna možná příčina, na tebe asi moc těžká.
o zdroji nepíšeš nic, takže ses nikde neptal.
pak ti nezbývá, než platit v servisu.