Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapínání pc černá obrazovka

Ahoj, mám takový problém.Mám stolní PC, který když se snažím zapnout tak se nic neděje.Je prostě jenom černá obrazovka.
Z PC byla předtím vyjmuta asi 4x RAM.Pak navrácena.Po vyndání byl pc zapnut,a byl plně funkční.Stalo se mi to poprvé,technické údaje nevím, pc byl složen před cca 2roky.Byl málo používaný.Vždy bylo všechno ok,nikdy žádný problém.
Mechanika nefunguje, ale to je stará závada.Četl jsem že bych měl vyndat RAM a zase zandat a zkusit.Nefungovalo.Zdá se mi že pc nereaguje ani na reset.Na obrazovce není nic, jen černo.Koukal jsem se na základovku, a neviděl jsem nikde nafouknutý kondenzátor.Nemůžu se do pc podívat když běží, je na blbém místě a dráty daleko nedošáhnou.Co tak slyším tak větráky normálně jdou.Ram je 1gb a 500mb.Grafika je 1200mb a něco navíc, to už nevím.Všechno je správně zapojené

Děkuji všem za rady :)

Takze anketa a mame hlasovat o pocitaci o ktorom si napisal asi tak : "Mám stolní PC"?

Toto plati naozaj:

"Z PC byla předtím vyjmuta asi 4x RAM.Pak navrácena.Po vyndání byl pc zapnut,a byl plně funkční"

To znamena, ze bez modulov RAM pocitac je plne funkcny?

"technické údaje nevím" - "Koukal jsem se na základovku, a neviděl jsem nikde nafouknutý kondenzátor"
Takze si perfektne prezrel zakladnu dosku a nedokazes si precitat typ a vyrobcu zakladnej dosky (popisku), ktora tam ucite je?

"Nemůžu se do pc podívat když běží, je na blbém místě a dráty daleko nedošáhno0u"
S kablami sa da manipulovat. Ale co tam chces vidiet, neviem.

Stranku na uvode dotazu si necital?
add

Za to první se omlouvám, má tam být že RAM byla vyndána a pak navrácena a fungoval.

Technické údaje nevím.Proto jsem je nenapsal.
Štítek jsem hledal, ale nenašel, podívám se ještě jednou.

Všechny prosím aby mysleli ohledy že se v PC moc nevyznám, pc je doma složený, nevím jeho název,nic.

Chtěl bych se do něj podívat při chodu jestli vše funguje jak má, jestli se točí chlazení grafiky apod.

S kabelama jen tak nepohnu.Pc je blbě umístěn, nedá se tam dostat !

Děkuji

Nechcem urazat, ale len odpovedat.
Zacnem od dotazu:
1. Autor nevie citat / necital uvodne podmienky na zadanie dotazu.
add
2. autor otvori "hlasovanie" o niakom HW "Mám stolní PC"
3. autor otvori bednu a tvari sa ako expert "Koukal jsem se na základovku, a neviděl jsem nikde nafouknutý kondenzátor"
4. pritom je tak priblbly (pardon odvolavam, aby ma nezaloval) on je "nedostatocny", ze podrobne prehlaiadne zakladnu dosku,
absolutne vidi akukolvek zmenu na kondenzatoroch (vsetkych)
5. ale vyrobcu a typ dosky nevidi
6. Myslím si že každému kdo má aspoň 50% mozku (velkost, vaha, aktivita, alebo vlastne hodnotenie)". To ma dostalo. Vedci tvrdia ze clovek vyuziva svoj modzok na asi 27%.
(dodam na dotaz prislusny odkaz).
7. chcel by som autorovi doplnit vedomosti o jednotkach, ale to je nad rozsach Poradne.