Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nainstalovat chrome

Dobrý den, mám problém ráno vstanu a duplem nic nejde office chrome když na to kliknu tak mi to napíše , že je to už odinstalované zdali chci smazat ikonu tak jsemzkusil chrome nainstalovat znovu a vyhodí mi to hlášku 8x80070002
Přes ESET jsem udělal kontrolu a hrozně mi toho škodlivého našlo přesněji 15 hrozeb ty jsem všechny vyléčil nechápu z čeho všechno mám originál koupené jak hry tak software apod.

zdali chci smazat ikonu

to vypadá na případ, kdy tzv. správce místo odinstalace jen smazal programy z \program files, ale soubory jinde na disku a záznamy v registrech zůstaly.

poškozený systém jde ho zkusit opravit z příkazového řádku:

sfc /scannow

rozdrbané pozůstatky programů to však neopraví.

lepší je odstěhovat všechna svoje data na jiný oddíl/externí disk a spustit úplně novou instalaci systému z boot média.

eset neznámé verze nemá smysl používat na spyware/adware stahovaný z netu nebo přibalený k "free" programům, neumí to. na to se používají antispyware programy.

Myslím, že jak pro Office, tak pro Chrome existují na jejich webech speciální odinstalátory zbytků programů. Zkus je vyhledat a vyčisti zbytky, které po nedokonalé odinstalaci asi zůstaly v počítači. Hledej něco jako chrome uninstaller či office uninstaller.

Eset (NOD) není program na hledání adware, spyware a podobně.
Použij MBAM a AdwCleaner (oba! a nejlépe v nouzovém režimu systému).