Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zistit co zabera miesto na sytemovom disku?

Ahoj,

potreboval by som zistit, co mi zabera miesto na syst. disku (w7-64)

Mam vyhradenych 160GB na C:, z toho obsadenych cca 80GB, volnych necelych 7GB. Rozdiel je teda 60-70GB. Dal som zratat v total commanderi vsetky bezne(aj skryte) adresare. Uz dvakrat za posledny tyden mi doslo miesto, pred par dnami som tam uvolnil 12GB, dnes som mal opat 0 bajtov volnych. Restore pointy zaberaju ledva 1GB.

Takze ako/cim to pozriet a najst?

160GB je na systém,který je běžně používán a jsou instalovány programy zcela normální hodnota. Je tam mnoho skrytých a systémových souborů,do kterých není radno lézt,tak jsou skryty. Větší disk to chce. Tak cca 250GB. Prosím ty,co teď začnou psát,že jim stačí 20GB,tak ať nereagují.

Proč nemají reagovat? Aby se náhodou někdo nedověděl, že systému včetně ostatních programů stačilo 20 GB? Ty dnešní naboptnalá "okna" jsou fakt do nebe volající!
8 let po instalaci XPček mám včetně všech možných programů (kancelář, media)obsazeno necelých 10 GB na disku!