Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Menši vykon PC ako pred tým

Chcem sa opytať.Keď som kupoval počitač mal som veľmi dobrý herný výkon.No teraz sa to už povedať nedá....Z 300 FPS mám už iba 150.Čo mám urobiť.Kúpiť nový procesor alebo grafickú kartu alebo dokúpiť RAM?Alebo len stači preinštalovať BIOS?

Všetko udržujem a stale čistim pc či už softwerovo alebo harverovo

tak se nediv, ten systém má po tvém čištění čím dál víc problémů, to je klasika.

časem do toho pc instaluješ další hnoje, antiviry, síťové vykecávače, updatovače nesmyslů - to všechno ubírá čas procesoru = míň fps. ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

pc má přebytek výkonu. jestli 300 nebo 150fps ti u nějaké hry pro pionýry může být fuk.
ten přebytek je na to, že pc stíhá i další věci, které sis tam doinstaloval a (možná zbytečně) automaticky spouštíš, "protože to všechno nutně potřebuješ".