Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky mobil?

Dobrý den, někdy v únoru bych si chtěl pořídit nový mobil. Aktuálně mám Lenovo S60, občas je svižný a občas tak zasekaný, že mám chuť sním hodit o zem. A proto jsem se zařekl, že už nechci Android ani vidět. Už asi týden čtu a dívám se na videa ohledně iPhone 7/32..Jede to svižně i některé aplikace to spouští rychleji, než vlajková loď od Samsungu(7 Edge). 4-5 dnů jsem byl přesvědčený, že beru iPhone 7, ale nevím proč poslední den mě zaujal i ta 7(Edge). nevím proč.. ale proste chci se poradit s Váma co na to říkáte a co by jste si vybrali vy a proč?:). A ještě se chci zeptat jestli věříte té voděodolnosti jak i IPH7, tak u G 7(Edge). Chci aby mi ten mobil vydržel aspoň tak 3-4 roky a aby se nesekal po půl roce. Díky za odpovědi:)

Svym zpusobem ano, parametrove uzasny, software tek velmi dobry, problem toho telefonu je snizena odolnost vlivem nesmyslneho konceptu moduloveho designu. Osobne bych si kvuli tomu LG v zadnem pripade nekoupil, ale je to na kazdem a hlavne na tom, na jak dlouho ten telefon ma a jak s nim bude zachazet.

Dobry odpovedi, jeden fanousek Androidu a jeden fanousek Applu, to mu pomuze.

Na iPhonu nespustis aplikace z Androida. Dost casto je to tak, ze aplikace ktera je na Androidu je i na iPhonu, ale neni to ta sama aplikace, ta aplikace je proste udelana pro Android a pak i pro iPhone. Tudiz chci rict, ze si prvne over, zda nepotrebujes nejake aplikace, ktere jsou jen pro Android. Nebo v nekterych pripadech je ta aplikace pro Android zdarma s reklamou, za to na iPhonu je placena a treba platit nechces. Tohle proste povazuju za nejdulezitejsi.

Jinak je to slozite ti poradit, iPhone 7 je vynikajici smartphone, ktery je obzvlaste pri pouzivani vice sluzeb Applu urcite pro uzivatele hodne zajimavy.

Na druhou stranu sis koupil smartphone s Androidem Lenovo S60, kterej je uplnej smejd a ted si zcela neopravnene stezujes na Android, kdyz sis problemy zpusobil sam opravdu spatnou koupi telefonu. Nicmene nez Samsung S7 (Edge) bych spis doporucil Huawei P9, Huawei Honor 8, Asus Zenfone 3 Delux, HTC One, pripadne i nejaky dalsi OnePlus3 treba je taky slusnej a relativne levnej. Ale ten Samsung taky vylozene spatnej neni a da se.

Jen tě doplním, že OnePlus včera odhalil OnePlus3T, Snapdragon 821, 3,400 mAh baterka se 4A nabíjením, Amoled displej, no však se mrkni sem.
Objednával jsem si od nich OnePlus3, pár dní na to hodili na FB, že bude tady ta novější verze, tak jsem objednávku zrušil a vyčkávám na 28.11. Stát by měl 439€ v 64GB variantě, tedy pod 12 tisíc. Oproti té 3 každopádně není zas až tak rozdílnej, jen těch 10% výkon na procesoru, 13% větší baterka a z nějakýho důvodu 16mpx přední kamera. Mě vesměs zajímá jen ta baterka.

Parada, ja zatim novej mobil nepotrebuju, takze to ma cas, ale pristi rok uvidim, tenhle OnePlus3T bude urcite velkej kandidat. Me teda hodne zajima fotoaparat, takze uvidim i podle toho, kdyz tak jestli ho budes kupovat, tak pak napis, jak jsi spokojenej.

Tady to není o fanouškovství. Mobil je spotřební materiál a když chci volat,tak očekávám od telefonu rychlou odezvu,ne nějaké čekání než se načte seznam a podobně. Od toho je tady snaha poradit. Sám tazatel zjistil,že Androidy ho zklamaly,tak mu jen radím,že jít to iPhonu je dobrá možnost. Nějaké předhánění se,který foun lépe fotí,nebo má o půl giga větší RAM,tak to pardon. Prý fanouškovství,jak na hokeji ?