Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém s cpu nebo v čem to je ? děkuji ☺

Dobrý den předem bych chtěl popřát všem hodně pohody a krásných dnů :) Děkuji za přečtení!
http://pc.poradna.net/q/view/1660840-co-zlepsit-v- pc-dekuji

Mám problém s Pc chová se už delší dobu zvláštně nezvládá věci co by měl hravě zvládat, hučí stále a už nejde prostě jako dřív.

•zdroj mám 230V asi 3 roky starý je celkem nový z alzy.
•pc mi stále hučí někdy slyším rozdíly v hučení ''fsss fssssss fsss fsssssss'' teploty sou celkem vysoké při hraní 78 CPU a jednitliva jadra asi 64.
právě v tomhle jeto zrádný ono jak kdy někdy je to vyšší a někdy to furt skáče třeba o rozdíl 10-20 čísel nahoru a zas dolu.
Někdy i potom co hru ukončím ještě ůul H to takhle je.

•Win 7 sem již několikrát přeinstalovával mám v pc 3 Hardisky 100, 200, 230gb je možný že je win nainstalovaný na tom nejpomalejším ??
Poslední přeinstalaci sem provedl před pár měsíci.

Lepší bude když se juknete SEM TADY JSEM TO JIŽ ŘEŠIL JE TAM DOST SCREENŮ CO VÁM DOST POVĚDÍ : http://pc.poradna.net/q/view/1660840-co-zlepsit-v- pc-dekuji
a lépe popíší můj problém.

Předem moc děkuju za přečtení a vážím si každé rady / pomoci.

Pokračuj v původním dotazu. (karel)

A na co ste teda s Chanelom prisli (nechce sa mi to vsetko citat)?
- Co sa tyka teplot, tak zalezi na tom aky chladic mas na CPU a ako mas riesene chladenie (ventilatory) v PC skrinke.
- Co sa tyka hluku, mal by si dat dole bocnicu a pozriet sa ktory ventilator konkretne huci.
- 230V zdroj mam aj ja. Chcelo by to znacku a typ ak sa chces bavit o zdroji.
- A ano, Win7 mozes mat kludne nainstalovany na tom najpomalsom disku, to musis vediet sam, ty si to instaloval.

nezvládá věci co by měl hravě zvládat, hučí stále a už nejde prostě jako dřív.

Znizenie vykonu v hrach bude pravdepodobne SW problem.