Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varovný vykřičník AIDA64

Dobrý den mám zde už jeden příspěvek ale ten se týká jiné věci.

Dnes jsem projížděl pc AIDOU a našel jsem tenhle vykřičník mohl by mi někdo objasnit o co jde nebo co to znamená nějak nevím co je to za chybu.

[vseopc.png]

Děkuji předem moc za odpověď.

odinstaluj aidu a přestaň se tím zabývat.
jakmile ti sw vypisuje "trial version" a ty zjišťuješ, co životně důležitého znamená některý posr... údaj v něm, začínáš připomínat důchodce, co naletí na prodej zázračných hrnců.

na desce je nějaký brouk hw senzor, něco generuje v nějakém formátu, a buď se to povede v rozumném čase s nějakou přesností rozkódovat, nebo ne. vypadáš, že takové hodnoty vidíš poprvé.

diagnostické programy používej ke zjištění konfigurace pc, ale pokaždé neřeš, co údajné hodnoty znamenají.

Omlouvám se opravdu se v tomhle moc neorientuju. Myslel sem že je to hlášení chyby nedošlo mi že to je značka toho napajení.

Tomu druhému nerozumím vidím to poprvé v biosu a v tomhle sem ztracený vůbec nevím co myslíš tím rozkodovat a co bych měl udělat.
Byl bych ti vděčný kdybys mi s tímhle poradil.

Děkuji mockrát za odpověď a ochotu.

a v tomhle sem ztracený vůbec nevím co myslíš tím rozkodovat a co bych měl udělat.

Ty nepotrebujes nic rozkodovat, vrat sa do svojho povodneho vlakna a dories si skutocne problemy (hlucny ventilator, problem s chladenim, so zdrojom, s bootovanim, s OS a podobne).

hned první komentář je správný.
je fuk, jaké ikony používá omalovánka aida a co jimi trial verze myslí, vůbec to neřeš. pokud něčemu v aidě nerozumíš, není ten program pro twebe a vůbec nic se nestane, když ho přestaneš používat.
a nepleť si bios s prostředím windows a pod nimi nějak fungujícím hw, jsou to skoro nezávislá prostředí.