Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KompoZer - Problém

Dobrý den, stáhl jsem si program KompoZer, a mám takovýhle problémek.
Když třeba něco napíšu do KompoZeru, a pak to nechám zobrazit v google chrome, tak písmenka v KompoZeru jsou na sebe moc natlačená a v google chromu jsou normálně. Přiložím fotky.

Nevíte jak to v KompoZeru opravím, aby tam měli písmenka takový odstup, jako má google chrome? Aby na sebe nebyla moc natlačená?

Rozhodující je, jak to vypadá v prohlížečích. Nějaký editor je nevýznamný. Patrně budeš muset projít nastavení Kompozeru, jestli tam není možnost změny nastavení fontů v editoru. Určitě je tam možnost volby fontů, používaných ve stránce, případně i jejich vzdálenost (přes CSS). Pokud tam nějaký nadefinuješ, mělo by to potom vypadat stejně v Kompozeru i v prohlížeči (pokud tento nemá nějaké specifické nastavení). Pokud to nastavené nemáš, tak si to každá aplikace zobrazuje podle svého.