Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spam

Ahoj,mám email na domovské stránce seznamu.cz (prohlížeč google chrome) a poslední dobou mi denně chodí nevyžádané emaily v ruštině,angličtině.Dá se to nějak filtrovat,např.zakázat příchozí emaily v jiné řeči??Já to hned posílám do spamu ale je to otrava.Díky - hezký den.

Ahoj.
Seznam má schopnost se učit.
Klikneš vlevo na doručené.
V pravé části uděláš fajfky u těch mailů, které jsou spam a pak nahoře klikneš na tlačítko SPAM.
Zeptá se tě to, jestli opravdu je chceš označit jako spam. Klikneš na Ano.
Oznašené zprávy pak najdeš vlevo pod názvem Spam ( 5 shora )