Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC skříň (klidně repasovaná) do 8K na WoW raidování

Zdravím,
našla by se tu dobrá duše, která by si udělala čas a třeba na CZCčku by mi udělala sestavu do 8000,-?

Cílem sestavy je udělat PC čistě jen na WoW max. do požadavku datadisku WoD

Od sestavy chci plynulé hraní s 60FPS na 25manech a slušnými detaily (momentálně CATA a časem MoP)
Nic víc, nic míň.
Tzn. že ani nějaký obrovský kapacitní HDD nehledám, prostě nic, jen se hold nevyznám v tom, jaké CPU a GPU shánět za "lidovky", abych třeba zbytečně nepřestřelil nebo naopak.

Na ostatní práci na PC mám notebook, proto tuto skříň bych měl opravdu jen na WoW. Předem děkuji za tipy.
Pokud to někdo dokáže postavit i za míň než 8 000,- nebudu se zlobit :)

Pozn.: Vím, že je to jak věštit z koule, ale ze zkušenosti, je i v tomhle případě kdyžtak lepší čekat až bude po Vánocích, kdy by cena mohla ještě klesnout? :D
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Zkusil jsem ten bazar a našel jsem:
Intel Core i3 4160 Haswell, (integrovana Grafika Intel HD 4400) (s tím, že bych se pak pokusil sehnat nějakou bazarovou grafiku do 2000,-)
RAM 4GB DDR3, HDD 500GB, DVD, čtečka karet, klávesnice a myš + monitor jako bonus, Windows 7
Vše za 6.000 Kč

Dobrá cena, k tý sestavě?