Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alza prevod penazi

Zdravím, mam len otazku, objednal som si na Alze, ako platbu som zvolil bankovim prevodom, ale neviem prečo neurobil som to tym sprievodcom pladby na stranke Alzy ale rovno som šiel na internet banking a tak to zaplatil, bude to problem? budu vedieť že je to odomna? pretože tam ak idem cez toho sprievodcu je tam taky formular pladby...kedže sa nejednalo o malu čiastku penazi, a operator na alze mi nič konkretne nenapisal, od zaslania penazi prešlo viac ako 24h, na stranke Alzy -moje objednavky sa ešte nič nezmenilo, stale že zaplaťte. vopred vdaka za nejaku odpoved :-)
Změna kategorie, původně: Připomínky (karel)

No pokud jsi neuvedl jako variabilní symbol číslo faktury nebo nějaký přidělený kód,tak to nepoznají.Je třeba tam zavolat a domluvit se na identifikaci platby.Mělo by stačit sdělit číslo účtu,ze kterého platba odešla a přesnou částku,aby to našli.