Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký win 7 byste doporučily ?

Windows 7 Home Premium x86 (32-bit)
Windows 7 Professional x86 (32-bit)
Windows 7 Ultimate x86 (32-bit)
Windows 7 Home Premium x64 (64-bit)
Windows 7 Professional x64 (64-bit)
Windows 7 Ultimate x64 (64-bit) ¨

Který z těchto winů by mi měl jét nejlip chci z pc vytežit co nejvíc i když je už trochu zastaralý pořád nevím jestli 32.bit verzi nebo 64.

Děkuji zkušeným za radu a pomoc.

Předchozi téma mi nešlo smazat tak musím založit toto nové.
[MUJPCCC.png]

jmenuje se to dual-channel a znamena to, ze data do tech dvou balistix 2x4GB netecou za sebou ale paralelne, cimz je RAMka teoreticky dvakrat rychlejsi, tim ze jsi pridal treti RAM jsi ten dual-channel vyradil z provozu a data ted paralelne tect nemohou. Tu treti RAM zahod.

Je to jedno, jestli ukradnes Home Premium nebo Ultimate, porad to budou ty same Windows 7. Hardware mas 64bit, takze tam neni co resit.

Naopak nemas hardware, ktery by rozumne ustal DirectX12, tudiz Windows 10 pro tebe nemaji zadny prinos, nicmene klidne je nahod, jsou-li na to k dispozici ovladace, to si snad dokazes najit sam.