Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam, Uplay - propojení účtů

Zdravím, lze propojit tyto dva účty, tj. hra, která je aktivována na Uplay, byla hratelná na Steamu. Vím, že lze přidat do knihovny Steamu hry nepatřící, do služby Steam, ale když je hraju, nezobrazují se v nedávné aktivitě na profilu. Např. AC 3, je v marketu služby Steam, ale když ji tam nemám přímo koupenou mám smůlu. Ptám se, protože jsem aktivní pouze na Steamu (mám tam víc her) a Uplay je pro mě přítěží, chtěl bych mít všechny hry pohromadě na jednom místě se vším všudy.
Díky za odpovědi.

Z mojej skúsenosti - účty STEAM a UPLAY sa prepojiť nedajú - dá sa do STEAMu pridať len hra iného vydavateľa (Uplay), bude tam na ňu odkaz, lenže pri spustení zo Steamu to presmeruje na Uplay. Takže i tak budeš musieť aktivovať Uplay (alebo mať automatické prihlasovanie do Uplay klienta).

Nejde to, jsou to jiné (konkurenční) firmy. Akorát u UBI her, koupených na Steamu, potřebuješ při hraní spuštěné oba klienty.

Že něco není zaznamenáno v logu profilu, to je snad to poslední. Hraješ kvůli hrám a nějakým statistikám, ne? ;-)