Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s internetem - omezeno

Dobrý den, napřed bych se rád omluvil za PC neznalost, tak mějte se mnou trpělivost.
Stává se mně často, že signál internetu mám 5 čárek z 5, ale vyskočí tam jakýsi žlutý vykřičník a píše omezeno.
Přikládám obrázek. Nevíte někdo co s tím?
5yQH.png

Děkuji za odpověď

Toto se mi stávalo, když vypadl signál připojení internetu k WiFi routeru (WiFi šlape, ale nelze se připojit ven na internet). Zkuste se připojit k routeru pomocí LAN kabelu. Pokud to kabelem půjde, pak to je něčím jiným a řiďte se radami ostatních. Pokud to nepůjde, pak kontaktujte providera a požadujte nápravu. (Někdy taky pomůže restart routeru.)