Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s Librunner.exe na Viste

Mam problem so spustenim softveru od spolocnosti ING ktory pouziva Librunner.exe na svoje spustenie. Vo Windows XP bezi tento program bez problemov, ked ho skusam spustit vo Viste tak po spusteni vyskoci hlaska ze program nereaguje a ukonci sa. Skusal som uz nastavit aj kompatibilitu na XP na ten subor ale nepomohlo to. Existuje nejaky sposob ako to rozchodit?

loading...

Duvod pouziti onoho softwaru na viste? Tohle je otazka na vyrobce software, aby ti sdelil, zdali je to s vistou kompatibilni.

spíš tipuju že jde o nějakou zrůdnost kompatibilní s w3.11 nebo win9x (odhadneš podle odpornosti vzhledu aplikace nebo okna pro výběr souborů a disků), nastavovat kompatibilitu s xp nemá smysl, to by chodilo samo.
program může záviset na nějakých starých .dll, na přístupových právech do systému - směle napiš výrobci nebo prolez jeho faq.