Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sluchátka k pc

Jaké špuntové sluchátka se hodí k pc co má repráky s výkonem 500wattů? Zapojil jsem do těch repráků sluchátka od telefonu co mají 101 decibelu a p pár týdnech mě ty sluchátka přestaly fungovat. Chtěl bych sluchátka co mají trochu výraznější basy.
Změna kategorie, původně: Software. Sluchátka nejsou software. (karel)

Pokuds ty sluchátka z telefonu pořádně vosolil, tak se tomu ani nedivím. Obzvlášť, pokuds vyhulil basy. Výraznější basy se dají očekávat spíš od klasických (uzavřených) sluchátek, levnější špuňťáky to asi nedokáží. S reprákama 500 W to nijak nesouvisí, a to ještě není jisté, co těch 500 W skutečně znamená.