BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Sluchátka snad zapojíš do výstupu zvukovky, 500W repráky by se do něj asi nevešly. Můžeš si koupit třeba Shure za pár tisíc, basují hezky.
Pokuds ty sluchátka z telefonu pořádně vosolil, tak se tomu ani nedivím. Obzvlášť, pokuds vyhulil basy. Výraznější basy se dají očekávat spíš od klasických (uzavřených) sluchátek, levnější špuňťáky to asi nedokáží. S reprákama 500 W to nijak nesouvisí, a to ještě není jisté, co těch 500 W skutečně znamená.