Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flash

Dobrý den, prosím o radu. Not bok Lenovo OS Win 10.
Při zasunutí Fresky do portu USB PC jsou stávající data přepsána všech souboru i složek přepsaná přípona na INK. Při nahraní nového souboru , je přípona taka jak má byt k danému souboru, ale při spuštění souboru a zavření se přípona přípona přepíše na INK. Prosím kde je chyba? Děkuji za radu, hezký den. Jork
p.s. jsem laik.

Omlouvám se, Ale nepomohlo mi nic, Notes jsem vyskenoval kompletě Nortonem S, (s licenci)dále jsem vyskenoval programem MBAM a ADWcleaner. Bohužel nepomohlo nic. Zasunuta Flas se chova úplně stejně (soubory se přepíší na INK a pochvíli se strati i z Fles (jsou neviditelný (ale ve skutečnosti jsou na F obsažený.
Prosím, da se ještě něco z mé strany poskytnout, poradte děkuji Jork

kolega nám podobnou radost přinesl do práce, spouštělo se to jako doplněk v prohlížeči. nakazil se pochopitelně na uložto.

korporátní antivir se na to nechytal, adwcleaner to vykopal na první pokus.
po odspywarování smazat všechny ty zástupce a takzvané "body obnovení" z flashky, kde se normálně žádné nevytvářejí.