Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké jsou vhodné baterie do naslouchadla?

Dobrý den,
k naslouchadlu jsem dostal baterie WIDEX 312 (od VARTY). Po několika cca 10 hodinách používání jsem sluchadla vypnul a týden nepoužíval, poté již byly baterie vybité. Zajímá mne zda knoflíkové baterie DURACELL, ENERGIZER a PANASONIC mají taktéž stejnou technologii jako WIDEX 312 ? Po odstranění nálepky u WIDEX 312 pokud není sluchadlo používáno, pak se baterie samovolně během 4-6 týdnů vybije. Na webu se mi nedaří bližší informaci u jiných značek dohledat. Pokud máte někdo osobní zkušenost, Prosím o případné doporučení.
flodur.

Co to znamená vypnul? Strýc vkládal článek do takových sklápěcích "sáněk", které se zasunuly do sluchadla a zase se mohly povysunout, takže se článek úplně odpojil (a jeho životnost v tomto povysunutém stavu byla stejná, jako v balení).

Ty "sáňky" respaktive víčko se posune směrem k sobě čímž se víčko mírně odklopí a zároveň dojde k odpojení baterie. A i v tomto odpojeném stavu dochází k samovybíjení u Widex 312, po 10-ti dnech k úplnému vybití jak jsem uvedl v úvodu. Naslouchadla používám jen příležitostně, jen když je to nutné po novotě si teprve zvykám.Proto sháním baterie které se příliš samovolně nevybíjí,