Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvd média

Chcel by somn počuť viac názorov na dvd média od skúsených ľudí:
Aké značky , plus alebo mínus, atď
stáva sa mi že dvd sa nenápali dobre , alebo nenahrá dobre na dvd rekordéri - občas.
Alebo už sa stalo že bolo dobre a po čase prestalo hrať.

Ďakujem vopred za všetky Vaše názory.

Jestli plus nebo mínus záleží s čím si poradí líp tvůj DVD přehrávač. Osobně mám raději Plus, jsou víc odolnější proti chybám.
Při vypalování mám vysledovanou optimální rychlost 6x - to je rychlost, se kterou nemají klasické DVD přehrávače problém.
Co se týká médií, používám Verbatim.

já doplním ty značky:

osobně pálím výhradně na originály Tayio Yuden (made in Japan, podle mě nic lepšího neexistuje), kromě jednoho zmetku, který ani nešel vypálit zatím pohoda. Média jsou i po letech čitelná. Cena v Terra Computer je okolo 8,50Kč/ks za spindle nebo 11,90Kč/ks za spindle potiskovacích (obojí bez DPH)

V případě nouze ještě akceptuji Verbatimy

Zkušenosti mám zejména takové, že na skutečně důležité věci používám jedině DVD-RAM. Na běžné věci Verbatim. A vzhledem k tomu, že se někdy liší i jednotlivé šarže od jednoho výrobce nebo že se můžeme setkat i s padělanými Tayio Yuden, tak si myslím, že je to vždycky trochu sázka do loterie.