Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvd média

Chcel by somn počuť viac názorov na dvd média od skúsených ľudí:
Aké značky , plus alebo mínus, atď
stáva sa mi že dvd sa nenápali dobre , alebo nenahrá dobre na dvd rekordéri - občas.
Alebo už sa stalo že bolo dobre a po čase prestalo hrať.

Ďakujem vopred za všetky Vaše názory.

Zkušenosti mám zejména takové, že na skutečně důležité věci používám jedině DVD-RAM. Na běžné věci Verbatim. A vzhledem k tomu, že se někdy liší i jednotlivé šarže od jednoho výrobce nebo že se můžeme setkat i s padělanými Tayio Yuden, tak si myslím, že je to vždycky trochu sázka do loterie.