Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Huawei P9 - jde nahrát vlastní vyzvánění?

Ahoj,
vybírám nový mobil a už jsem se rozhodla pro Huawei P9, když jsem někde na recenzi četla toto: Nelze do něj nahrát vlastní MP3 z počítače. Takže nějaké vlastní vyzvánění nehrozí.
Nějak se mi to nezdá, je to pravda? Hudba (a vlastní vyzvánění) je jeden z hlavních faktorů podle kterého nový telefon vybírám.
Velmi předem děkuji
Změna předmětu, původně: Huawei (karel)

To neni recenze, to je diskuzni forum pro idioty.

A je to navic na Huawei P9 lite, coz je jiny telefon. A mimochodem u P9 lite mohu potvrdit, ze vlastni vyzvaneni lze, ma ho totiz kamaradka a to vyzvaneni si tam davala. V podstate kazdy Android by mel umet vlastni vyzvaneni.

Zatim jsem se nesetkal s androidem, ktery by neumel vyzvaneni z mp3. Temer jakykoli prehravac z google shopu to umoznuje (pouzivam poweramp), pokud to nechces delat rucne. Jinak "hodnoceni" od retardu na heurece neber prilis vazne, kdekdo si tam cvakne ze je "technicky guru" a pak placa blbosti.