Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TP Link tl - wr841n - hlasi nepripojeny Wan port

Zdravim,

meli jsme stary router Zyxel, ktery uz temer doslouzil, a tak jsme sehnali jiny. Jedna se o TP Link tl - wr841n. Problem je v tom, ze hlasi nepripojeny Wan port, ikdyz pripojeny je. Vi nekdo v cem by mohl byt problem? Stary router na tento kabel bezel bez problemu.

Dekuji

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: TP Link tl - wr841n (host)

Podle manualu jsem klonoval mac adresu

to je nutné pouze v případě poskytovatelů, kteří mají připojení vázané na konkrétní (minulou) mac adresu.
není na to třeba manuál, ten router má na to nastavení. a pro jistotu: klonuje se mac adresa starého routeru!
pokud nedošlo k výměně routeru, není důvod něco klonovat.

edit: to klonování poradil přímo provider nebo kde se ta myšlenka vzala? od té doby to nejede?

a prepisoval lan tusim

to už na funkčnost wan připojení nemá vůbec žádný vliv. jedna síť je před routerem od wan k providerovi, druhá domácí lan za routerem s wifi, nemá s tou první nic společného.