Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Scrollovací program

Ano, je to už dlouho co jsem tu řešit microstuttering :D
Ale každopádně dneska jsem Vás došel poprosit o jednu věc :) Nemůžu najít žádný scrollovací program. něco ve stylu toho že zmáčknu např. f6 a ono to začne inst. scrollovat dolů

Já nic neznám a proto jsem se došel zeptat jestli něco neznáte Vy :) dk

Díky za skvělou odpověď ;) mělo by to skollovat dolů, instatě po zmáčknutí klásevy kterou si nastavím v programu.

Něco podobného jako tento program na klikání, ale jen skroll.

Chcu skroll dole, instantní skrollování dole dokuď to nevypnu tou samou klávesou.

Že by to scrollovalo vkuse (jakoby se kolečko točilo dokola) ale jelikož jsem jen obyčejný člověk, nedokážu to. A proto přichází na řadu program který hledám.
Scrollnu, a než dám ukazováček do polohy připravené ke scrollování, už je pozdě.

Může se však stát, jako se to stalo v tomto případě, že se anglické slovo instant někde objeví přeložené jen napůl, v podobě „instantní“. Postupně přestává být součástí odborné terminologie. Tak si například můžeme přečíst, že „na řadu přicházejí různá instantní řešení“, vytváříme „instantní webové stránky“ a podobně. V takových kontextech se přídavné jméno tváří jako nám důvěrně známé a do češtiny již dávno přejaté slovo, ale přitom nese význam, který má v angličtině. Čeští příjemci ho však v takových případech nemohou vyrozumět.