Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Komponenty do počítače

Dobrý den

Potřebuji radu, nebo spíše návrh počítačové sestavy nejlépe do 18.000 Kč maximálně do 20.000 Kč pokud možno... počítač by měl sloužit ke hraní her (Overwatch, LoL, CS:GO), editace fotek/videa, případné renderování videa a na běžné práce jako vytváření tabulek, prezentací atd... něco málo jsem zkusit "sestavit" ale nevím jestli správně viz odkaz:

https://www.czc.cz/178263,188046,105970,197359,184 216,110330,167692,178999,201625/kody

Děkuji za Váš čas a odpovědi...

Ano hledal jsem a na některé z nich jsem se díval, ale tuhle tu možnost jsem bral spíš jako krajní řešení raději bych chtěl tu sestavu co jsem dával do dotazu, proto jsem chtěl vědět jestli půjde sestavit, popř. jaký komponent vyměnit aby šla...